Mağaza Poşeti Renk ve Modelleri

Tüm poşet çeşitlerinin hepimizin hayatımızda oldukça önemli bir yeri vardır. Poşetler; market alışverişlerinde, giyim-kuşam ve diğer tüm alım satım işlerinde en sık tüketimi yapılan ürünlerdir. Mağaza poşeti de hem müşteri kullanımı hem de firma açısından en fazla ihtiyaç duyulanların başında geliyor. Mağazacılık sektöründe her alışverişten sonra gereklilik olan poşet ihtiyacı, şimdiler de hem gereklilik hem de bir diğer açıdan lükse kaçan bir boyuta taşınmıştır.

Bu ürünler ilk kullanılmaya başlandığından bu yana pek çok detay değişmiş, çeşitlilik artmıştır. Poşetler klasik modellerden tutunda, desenli tasarımlar, kalıp tasarımlar, baskılı tasarımlar gibi pek çok ayrıntıdan oluşuyor. Market alanlarında, mağazalarda, paket servisi yapan kurumlarda, oteller ve pek çok alanda kullanım gereksinimini ortaya koyuyor.

Mağaza Poşeti Çeşitleri

Poşet hem gündelik hayat için hem de özel günler için tüm firmaların olmazsa olmazlarını oluşturuyor. Poşet çeşitliliği ise rakamla ifade edemeyecek kadar fazla olduğu için, bu anlamda her türden üretimini yaparak hem müşteri kitlesine hem de ticaret yapan tüm şirketlere hitap ediyoruz.

Poşetler klasik poşet ebadından başlayarak, mağaza poşeti, market poşeti, baskılı poşet kağıt poşet, hediyelik poşet, düğün poşeti gibi pek çok seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Mağaza poşeti çeşitleri ise her mağazanın yaptığı iş içeriğine göre boyut kazanıyor.  Büyük boy poşet, orta ve küçük boy poşet seçenekleri de tercihen en çok rağbet edilen detaylar arasında yer alıyor.

Poşet Seçiminde Altın Kurallar

Poşet seçimi de yeme içme kadar önemsenecek konulardan birisidir. Çünkü poşetin kalitesi insan sağlığı için son derece etkili  bir detayı oluşturuyor. Kalitesiz üründen yapılan poşetler hem kansorejen hem de kolay deforme olması sebebi ile son derece dikkat edilmesi gerekiyor. Ucuz malzemeden yapılan poşetler insan hayatını şu anda en çok riske sokan konular arasında yer alıyor.

Firmamız olarak tüm poşet malzemelerimizi birinci sınıf ürünlerden seçerek üretimimizi tamamlıyoruz. Ayrıca poşet seçimi yaparken mutlaka onaylı bir ürün olup olmadığına bakmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra mağaza poşeti seçiminde de bu detaylara dikkat etmek gerekiyor.

Baskılı Mağaza Poşeti

Klasik poşet çeşitleri bu güne kadar tüm ülkenin kullandığı ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünler hem fiyat bakımından uygun olduğu için hem de kalitesinden ödün vermediği için sektöre en çok üretimini yaptığımız malzemelerden ve baskılı poşetler üzerine işlediğimiz detaylardan oluşuyor.

Talebe göre üzerinde mağazanın ismi de yazabiliyor ya da belirli resim kalıpları olarak fabrika işlemine başlanıyor. Mağaza poşeti detaylarında baskı olmazsa olmaz bir detaydır. Hem dikkat çekici hem de mağazaya ciddi faydalar sağlayan bir detaydır.

Mağaza Poşeti Üretim Aşaması

Mağaza poşeti çeşitleri mağazaların taleplerinde göre değişen boyutlardadır. Poşet imalatı alanında yıllardır hizmet veren bir firma olarak sektörün ihtiyaçlarını baz alarak hem özel üretim, hem de toplu üretim çalışmalarına devam ediyoruz. Mağaza poşeti her mağaza için farklılık gösteriyor. Örneğin firma müşterilerine güzel şıklıklar yapmak için mağazaya özel poşet üretimi talebinde bulunabiliyor. Bunun yanı sıra özel günlerde müşterilere özel paket poşet tasarımını da tarafımızdan talep edebiliyor. Bu ve benzeri tüm üretimlerde en özel poşet baskılarını ve çalışmalarını müşterilerimize tedarik ediyoruz. Aynı zamanda son teknoloji ile donattığımız fabrikamızda el değmeden poşet üretimi işlemlerimizi titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Mağaza Poşeti Kullanım Alanları

Mağaza poşeti firmaya özel bir üretim olduğu için sadece mağazalarda olan ürünlerdir. Ancak mağaza poşeti olarak düşünülünce sadece mağazada kullanılır algısı yanlış olmaktadır. Artık günümüzde poşetlerin kullanım alanları son derece geniştir. Bu nedenle mağaza poşeti ve diğer poşetler için kullanım alanını daraltmak doğru olmayacaktır. Bu tarz poşet seçeneklerinde amblem, şekilli baskılar, logolar ve pek çok detay yer alabilmektir. Özellikle firmanın logosunu baskı olarak tercih etmek son derece önemli bir reklam detayı olacaktır.

Poşet Yapımında Püf Noktalar Nelerdir?

Poşet yapım aşaması firma olarak en çok önemsediğimiz bir konudur. Öncelikle konumuzun başında da belirttiğimiz gibi doğru malzeme ilk önceliğimizi oluşturuyor. Poşetlerin kalıba girmesi ve doğru kesim teknikleri olarak en uzman kişilerle çalışıyoruz. Bu aşamada hem baskı ön izleme aşamasını hem de poşet modeli tasarım sürecini başlatıyoruz.

Renk aşaması, kalıp aşaması, ebat aşaması en çok üzerinde durduğumuz ve bizzat firmada kontrol ettiğimiz detayları barındırıyor. Ana renk ve ara renkler ile baskı ve paketleme aşamasında seçimler yaparak detayları tam anlamı ile oluşturarak ürünün beklenilen tasarımda çıkmasını oldukça önemsiyoruz. Toptan poşet üretiminin yanı sıra kişilere özel, firmalara özel tasarımları da gerçekleştiriliyor. Mağaza poşeti de bu senekleri tamamlıyor.

Poşet Fiyatları

Poşet fiyatları ürünün içeriği ile doğru orantılı tasarımlardan oluşuyor. Poşetin ebatları, poşetin tasarımının ve pek çok detayının poşet fiyatlarını etkilediğini es geçmemek gerekiyor. Karton poşet, mika  poşet, karışım içerikli poşet, baskılı gibi seçeneklerde ise poşet fiyatı belirleme de etken olarak gözüküyor. Bir diğer önemli detay ise poşet çeşitlerinde fabrikasyon hatasının olmamasıdır. Minik gibi görünen bu detaylarda poşet fiyatını değiştirebiliyor. Bu tür defolar poşetin eşya doldurularak kullanması neticesinde yırtılabiliyor. El geçme poşet, baskılı poşet, atlet poşet gibi detaylarda fiyat artışını sürdürmekte olan konuların başında yer alıyor. Eğer sizlerde poşetlerin kolaylığından yanaysanız firmamızla iletişime geçebilir ve dilediğiniz tasarım için sipariş verebilirsiniz.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz