Mağaza Poşeti Atlet

Atlet Mağaza Poşetleri Kullanım Alanları

Mağaza poşeti atlet türleri ülkemiz ve dünya genelinde en fazla tekstil alanında kullanılmaktadır. Normal şartlarda el geçme takviye modellerinde iç hacimlerinin genişlemesi için verilen körük oranı çok istenilen miktarlarda yapılamamaktadır ancak atlet modellerde istenilen ölçüde yapılabilmektedir. Böylelikle atlet poşetlerin iç kısımları oldukça genişlemeye imkan vermektedir. Bu şekilde içerisine daha fazla ürün konulabilir, büyük parça ürünler sığdırabilmektedirler. Estetik açıdan şık bir görünüme sahip olabilmesi için en ile boy arasında ortalama 20 cm veya 30 cm fark olması gerekir. Mesela 50 x 70 yada 50 x 80 gibi. Mağaza poşetlerine örnek olarak aşağıdaki görsele göz atabilirsiniz.

mağaza poşeti atlet

Mağaza Poşeti Atlet Türlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Öncelikle atlet türü mağaza poşetlerinde alttan yırtılmalar veya kulp tarafından kopmalar bazı poşet fabrikalarının ve baskılı poşet sipariş eden müşterilerin kabusu haline gelmiştir. Poşet baskı konusunda tecrübe sahibi olmayan çalışanların doğru karışım miktarlarını ayarlayamaması sonucu veya bir takım dikkatsizlikler sonucu bu tür hadiseler yaşanabilmektedir. Bununla birlikte üretime uygun olmayan poşet makinelerinin kullanımı bu tür sonuçların yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Baskılı atlet poşeti dayanıklılık testlerinden bir tanesi su testidir. Üretilen atlet poşet bir musluktan içerisine su verme yöntemi ile doldurulur. Alt kısmından su sızmaması durumunda kaynak yerinin sağlam olup olmadığı tespit edilir. Ardından içerisi su ile dolan baskılı poşet iyice ağırlaşacaktır. Eğer baskılı poşetin gövdesinde bir yırtılma olmaz, kulp kaynağında kopma yaşanmaz ise baskılı poşetin sağlam ve mukavemetli olduğu ortaya çıkar.

Mağaza poşeti siparişinde nelere dikkat etmeliyiz?

Mağaza poşetlerinin firmanın imajını temsil etmesi sebebi ile baskı da çapaklanma, ve renklerin birbirine karışması gibi durumların yaşanmaması gerekmektedir. Mağaza poşeti atlet türleri içerisinde taşınacak olan ürünün büyüklüğüne ve küçüklüğüne uygun üretilmelidir. Eğer gereğinden büyük poşet üretilecek olursa gereksiz poşet kaybı yaşanacaktır buda firmaya ekonomik olarak zararlı olacaktır. Aynı şekilde ekonomik nedenlerle gereğinden fazla küçük poşet siparişi verildiğinde ürünler poşete sığmayacaktır ve buda firmanın zarar etmesine sebep olabilir. Bu sebeple sipariş verecek olan firma sahibinin önceden bir numune ile ölçüm yaparak modele uygun baskılı poşet ebatları ile sipariş vermelidir.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz