Hışır Poşet Renk ve Modelleri Nelerdir?

Günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan ve kullanılan ürünlerden biri de poşetlerdir. Her türlü alışverişte aldığımız şeyleri rahatlıkla taşıyabilmemiz için, poşete ihtiyaç duyarız. Yapılan araştırmalara göre, ülkemizde yıllık poşet kullanımı azımsanmayacak kadar, yüksek orandadır. Poşetlerin büyük bir kısmı, marketlerden aşina olduğumuz hışır poşet çeşitlerinden oluşuyor. Çeşitli boyutlarda renk ve baskılar da olan hışır poşet, kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir.

Hışır Poşet Özellikleri

Pek çok sektörde karşımıza çıkan hışır poşetler, daha çok; manav, kasap, bakkal, market, fırın, kuruyemiş gibi işletmelerin tercih ettiği bir poşet çeşididir. Günlük ihtiyaçlar göz önüne alınarak üretilen hışır poşetler, genellikle beyaz ve işletmenin adını taşıyan modellerden oluşur. Bazen kendinden baskılı ya da farklı renklerde poşet üretimi de mevcuttur. Kullanıma uygun olduğu her alanda pratiklik ve kolaylık sağlayan bu poşetler, son derece ekonomik ürünlerdir. Rulo şeklin de üretilir ve birbirinden koparak ayrılır. Ana malzemesi plastiktir ve diğer işletmeler de kullanılan poşet modellerine göre daha incedir. Bundan dolayı üretimi daha seri ve daha fazla yapılabilir. Hışır poşet ihtiyacı olanlar, anlaşmalı olduğu toptan poşetleri, firmalarından kilo hesabı ya da koli olarak satın alır. Poşetler ebatlarına göre; büyük, orta ve küçük boy olarak satılır. Poşet tüm dünyada ihtiyaç duyulan bir sektördür ve her gün mutlaka tüketilir.

Hışır Poşet Ne İşe Yarar

Hışır poşet, genelde hafif ürünlerin toplu olarak taşıması için, rahatlık sağlar.  Genelde market alışverişlerinde sıklıkla aldığımız poşetler, aynı zamanda kalitelidir ve kolay kolay yırtılmaz. Bu yüzden taşıma kapasitesi düşünülerek, belirli bir kalitede üretilir. Tüm müşteriler, istediklerini zaman uygun olarak satılan poşetleri satın alabilirler. Diğer mağaza ya da kağıttan üretilen poşetlere göre uygun fiyatlı oldukları için, daha fazla talep görür ve satın alınırlar. Hışır poşetlerin belirli bir kalitesi olmasına rağmen, içerisine kaldırmayacağı kadar ağır malzemelerin koyulması, poşetin yırtılmasına sebep olabilir. Kullanılacak işletme tipinde göre bir hışır poşet seçilmeli ve toplu olarak sipariş verilmelidir.

Hışır Poşet Kullanım Alanları Nelerdir?

Hışır poşetleri genel de fırından çıkanlar da sık sık görürüz. İçinde ağır bir malzeme olduğu zaman, alttan yırtılır ya da elle tutulan kısmı esner ve kopar. Sipariş verilirken, ihtiyaç tipi göz önünde bulundurulmalıdır. Siyah hışır poşet sağlık için zararlı olduğundan, müşterilerin sağlığı için, mümkün olduğunca beyaz poşet siparişi verilmelidir. Esnafların ve marketlerin en önemli ürünü olan poşetleri, firmamızdan güvenle satın alabilirsiniz. Firmamızla iletişim kurarak, hışır poşet kalitesi, renkleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ürünlerin fiyat seçenekleri, bazı kriterlere göre değişiklik gösterir. 

Poşet sektörü ülkemizin her şehrinde gelişmiştir. Bununla ilgili firmalar kurulmuştur. İhtiyaç duyulan bir sektör olduğu için firmalar fazla satış yapmak ve isimlerini duyurmak isterler. Bunun için birçok yere reklam verirler. Çeşitli basın aracılığı ile reklamlarını duyuran firmalar, kalıcı olabilmek adına akılda kalıcı reklamlar yapmalıdır. Firmamız adını duyurmuş ve devamlı sipariş alınabilecek bir yerdir. Her türlü koli ve rulo hışır poşet üretimi yapar. Üretim yapılmadan önce, işletmeye ait logo, telefon numarası ve adres gibi bilgiler, firmayla paylaşılır. Poşetin üzerine baskı yapılır. Bazı restorant ve kafe gibi yerlerin işletme rengi vardır ve sadece oraya özeldir. Tek renk ve logolu hışır poşet siparişlerini, istediğiniz zaman verebilirsiniz. Klâsik plastik poşetlerle, hışır poşetler birbirinden farklıdır. Seçim yapmadan önce, bilgi sahibi olmak önemlidir.

Hışır Poşet Fiyatları

Poşete yapılan baskı ve logolar fiyatları değiştirebilir. Market için bir üretim yapılıyorsa, manav reyonu, züccaciye reyonu ya da manav reyonuna göre özel boyutta ve renkte poşet üretimi yapılır. Hışır poşet üretim şekli ve kalitesine göre birbirinden ayrılsa da ortalama olarak fiyatlar, tüm Türkiye genelinde aynıdır. Firmamızda çeşitli poşet imalatı yapılır. Siz bir seçim yaptıktan sonra, aldığınız sayıya göre, toptan fiyat indirimi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulur ve maddiyattan çok, ürünlerden memnun kalınması hedeflenir. Hışır poşet çeşitlerinin de plastik poşetler gibi, toptan satışı mevcuttur. Herkesin bütçesine uygun olacak şekilde üretilen poşetlerden, istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. 

Hışır  Poşet Neden Tercih Edilmelidir

Günlük hayatta nerdeyse birçok ihtiyacımızı gideren hışır poşetler kullanılır fakat özellikleri, kimsenin aklına gelmez. Üretim şekilleri, poşetleri birbirinden ayırır. Giyim sektöründe kullanılan poşetlerin dokusu daha farklıdır. Genelde daha kalın ve sağlamdır. Battal boy poşetler, en çok bu sektörde karşımıza çıkar. Hışır poşetler bu modellerden daha uygundur ve incedir. Poşetler kilo sayısına göre satıldığı için, firmalar açısından üretimin hızlı olması ve seri satış yapılması gerekir. Bu açıdan hışır poşetler daha fazla üretilip, daha fazla satılabilir.

Fırınlar göz önüne alındığı zaman, sadece bir şehirde ciddi bir poşet kullanımı olduğunu görebilirsiniz. Bundan dolayı hışır poşet ya daha klâsik plastik poşetler, daha fazla tüketilir ve günlük ihtiyaç duyulur. Bu bakımdan da önemlidir. Neden hışır poşet denildiği, insanlar tarafından merak edilen bir konudur. Mağazadan bir ürün aldığınız da açmaya çalıştığınız zaman, daha kalın bir ses duyarsınız. Hışır poşet açıldığı zaman, ince olduğundan hışırt sesi duyulur. Firmamızla iletişime geçerek, toptan hışır poşet siparişi verebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz