Hışır Poşet

 

Hışır Poşet

Hışır poşet petrol ham maddesi ile üretilen hdpe yani yüksek yoğunluklu polietilen maddesidir. İngilizce olarak “High Density Polyetylene” kısaltılması olarak kullanılır. Halk arasında hışır poşetler veya market poşeti olarak tabir edilir. Türkiye’de ve dünyada en fazla kullanılan poşet türüdür. Hemen hemen her firmada kullanımda olduğunu görebilirsiniz. Ekonomik poşet fiyatları ile poşet kullanmak isteyen her işletme hışır poşetler kullanmaktadır.

 

Çok hafif ürünlerin taşınmasını kolaylaştıran hışır poşetler genellikle marketlerde kullanılmaktadır. Oldukça uygun fiyatlı olan hışır poşetler kalitesiyle de ön planda tutulmaktadır. Her ne kadar hafif ürünler taşınmak için kullanılsa da anında yırtılmaması için gerekli bir kalite mevcuttur. Hışır poşet fiyatları oldukça uygundur. Market veya bakkalınız da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu poşet türü diğer poşet türlerine oranla daha uygun fiyatlı olduğundan sıklıkla tercih edilmektedir. Hışır poşetler kaliteli olsalar dahi yapıları gereği ağır ürünleri kaldıramayacak şekilde üretilmektedirler. Bu sebeple kullanacağınız alanı önceden belirleyerek sipariş vermek gerekir.

Hışır Poşetler Nerelerde Kullanılabilir?

Hışır poşetler genellikle ekmek taşımak için kullanılmaktadır. Ağır bir ürün koyulduğunda yırtılabilir ve hatta kopabilir. Bunları göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olan hışır poşet siparişinizi güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Esnafların vazgeçilmezi olan hışır poşeti firmamız aracılığı ile sipariş vererek satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü seçerek bilgi alabilir sitemizde ki ürünleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca hışır poşet ile klasik plastik poşet arasında fiyat farklı bulunmaktadır.

Birçok firma reklamlarını yapmak için televizyon, gazete ve sosyal medyaya büyük miktarda paralar ödüyor. Fakat akılda kalıcı olabilmesi için yapılan reklamın her an her yerde olması gerekiyor. Düşük maliyetli ve akılda kalite hışır poşet birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Poşet üzerine baskılı poşet logo ile market veya mağazanızın reklamını yapabilirsiniz. Baskılı poşet sizlerin istekleri üzerine uygulanmaktadır.  Klasik plastik poşet kullanmak istemeyenler farklı renk alternatifleri ile poşet baskı yaptırabilirsiniz.

Poşet baskı fiyatları değişkenlik göstermektedir.  Market poşeti kullanılacak kalite, renk ve adet sayısına göre poşet baskı fiyatları artıp azalabilir. Poşet fiyatları arasında ki arasında ki farklılık tamamen istenen hışır poşet ile alakalıdır. Her ne kadar poşet fiyatları değişkenlik gösterse de ortalamaya bakıldığında oldukça uygun fiyatlı ürünlerdir. Poşet imalatı ile istediğiniz tarzda ki plastik poşet seçeneğini seçebilir ve toptan poşet satın alabilirsiniz. Firmamız ayrıcalıkları ile ihtiyacınız olan ürünleri önceden belirleyerek poşet imalatı yaptırabilirsiniz. Toptan satış seçeneğinde hışır poşet de yer almaktadır. İhtiyacınız olan poşeti seçerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

 

Neden Hışır Poşetleri Tercih Etmeliyiz?

Neden hışır poşetler kullanmalıyız sorusuna yanıt bulabilmemiz için üretim özelliklerine göz atmamızda fayda var. Mağaza poşeti yani Ldpe ham maddesi ile üretilen poşetler diğer poşet türlerine göre daha kalın olacak şekilde üretilir ve kimyasal olarak ince üretime çokta müsait olmayan bir yapıya sahiptirler. Dolayısıyla kilo ile satılmakta olan poşetlerin kiloda adet miktarı firma sahiplerinin bütçesine uygunluk bakımında önemlidir. İnce poşet baskı gerçekleştirilebilen hışır poşetlerin kilodaki adet miktarı diğer poşet türlerine göre daha fazladır. Ekmek fırınları günde yüzlerce hatta binlerce ekmek satmaktadır. Bu sebeple ince ama mukavemeti yüksek fırın poşeti yani halk arasındaki tabirle market poşeti tercih etmektedirler. Bu tür poşetlerin ismini nereden aldığı konusunda şöyle bir bilgi verilebilir. Mağaza poşetleri elinizde buruşturdunuz zaman hamurumsu bir his verir ve ses çıkarmaz ancak hışır poşetler elinizde buruşturdunuz zaman hışırtı sesi çıkarmaktadır.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz